O nas

Witam !

Dziękuję za wizytę na naszym blogu.
Zapraszam Państwa do czytania informacji oraz zadawania pytań dotyczących kosmetyki profesjonalnej. Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć na państwa pytania, mam nadzieje że informacje uzyskane na moim blogu, staną się przydatne i pomogą Państwu w zachowaniu długotrwałej urody.

Wszystkim Naszym klientom dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli mam nadzieję że wizyty w Naszym salonie kosmetycznym były w pełni satysfakcjonujące. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prosimy także o informację cóż jeszcze dla Państwa moglibyśmy zrobić.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych zabiegów i najnowszych osiągnięć francuskiej i hiszpańskiej kosmetyki profesjonalnej takich firm jak: i “CLARENA”, „Norel” i innych.
Posiadamy w swojej ofercie najbardziej egzotyczne masaże tj: stemplami, kamieniami goracymi, ciepłymi olejami, miodem- wszystko co Twoje ciało potrzebuje aby poczuć się wyjatkowo..
Wszystkie konsultacje kosmetyczne, porady pielęgnacyjne oraz stworzenie całkowitej indywidualnej pielęgnacji domowej odbywają się w gabinecie kosmetycznym GRATIS !!!.

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Dodaj komentarz

stat4u